Zobacz demo

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą celem zaprezentowania demo.

Logowanie

Logowanie

Aktualności

Kongres PolMaintenance | Jachranka 9-10.04.2019

Po raz kolejny zostaliśmy Złotym Partnerem Kongresu PolMaintenance! Jest to jeden z najważniejszych eventów dla służb utrzymania ruchu, najlepsza okazja na poszerzanie wiedzy z zakresu predictive maintenance (i nie tylko) oraz wspaniała platforma do nawiązywania nowych kontaktów. Do zobaczenia w Jachrance!

Efektywne Zarządzanie Energią | Czeladź 14-15.03.2019

Już 14 marca rozpocznie się w Czeladzi kolejna konferencja z cyklu Efektywne Zarządzanie Energią. Wydarzenie poświęcone jest wszystkim przedsiębiorstwom z branży przemysłu energochłonnego, które zainteresowane są rozwojem w zakresie optymalizacji i zwiększenia efektywności energetycznej. Zapraszamy na nasze stoisko!

Forum Ekspansji Internetu Rzeczy | Toruń 26.11.2018

Przemysłowy Internet Rzeczy nie jest jedynie kolejnym trendem, który niedługo przeminie, ale niezbędnym krokiem w drodze do zwiększania produktywności i optymalizacji kosztów przedsiębiorstw. Między innymi temu tematowi poświęcone było Forum Ekspansji Internetu Rzeczy, objęte patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, w którym uczestniczyliśmy jako partner Microsoftu. 

Factory of the Future – Industry Day | Warszawa 14.11.2018

Już w środę 14 listopada w Warszawie odbędzie się konferencja Factory of the Future Industry Day, podczas której zaprezentowane zostaną innowacyjne rozwiązania kierowane do sektora produkcyjnego. Jesteśmy jednym z partnerów projektu Factory of the Future, w ramach którego został zaprezentowany nasz system pozwalający na kontrolę wydajności i efektywności maszyn w czasie rzeczywistym.

TECHNOLOGY & INNOVATION DAYS | Łódź 5-6.09.2018

Po raz pierwszy będziemy gościć w roli prelegenta podczas jednego z największych wydarzeń IoT w Polsce! Zapraszamy na prezentację naszego CEO 5 września o godzinie 10:50. Więcej informacji: https://innovationdays.com.pl/

MASZ POMYSŁ NA WYDARZENIE?
skontaktuj się z działem marketingu
agnieszka.dobosz@elmodis.com