Zobacz demo

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą celem zaprezentowania demo.

Logowanie

Logowanie

O firmie

41

specjalistów

20

mln

inwestycji

600

m

miejsca do pracy

56

unikniętych awarii u klientów

Dobrze zaprojektowany produkt, efektywna sprzedaż, czy rzetelna współpraca z klientem wymagają zaangażowania i doświadczenia zespołu odpowiednio dobranych ludzi. Siłą i fundamentem sukcesu Elmodis są specjaliści różnych dziedzin, którzy od 2015 roku budują firmę opartą na innowacyjnym pomyśle jej dwóch założycieli. Inżynierowie Artur Hanc i Marcin Święch w swojej kilkunastoletniej karierze opracowywali różnego typu rozwiązania dla przemysłu z zakresu diagnostyki i monitoringu maszyn. Technologia, którą wspólnie zaprojektowali z myślą o ogromnym rynku maszyn przemysłowych z napędem elektrycznym, okazała się sukcesem i zapoczątkowała rozwój firmy Elmodis.

Dzięki systemowi Elmodis producenci maszyn mogą obniżyć koszty napraw gwarancyjnych i opracować doskonalsze produkty. Użytkownicy końcowi mają natomiast dostęp do istotnych informacji na temat pracy maszyn oraz możliwości wystąpienia ewentualnych awarii. Pozwala to na uniknięcie nieplanowanych przestojów, obniżenie kosztów eksploatacji maszyn, a w efekcie większą dostępność całego parku maszynowego.

Globalny potencjał systemu Elmodis szybko dostrzegli inwestorzy: Intel Capital, SET Ventures oraz Innovation Nest. Pozyskanie tak szanowanych partnerów biznesowych pozwoliło rozbudować zespół, rozwinąć produkt i znacząco poszerzyć grono klientów. Firma ma w planach podbić kolejne rynki i stać się jednym z największych dostawców narzędzi do predictive maintenance w przemyśle.

Nasza historia

Maj 2015

12.05.2015

Elmodis zaczyna swoją działaność i rozpoczyna pracę nad projektem systemu, otwierając pierwszą siedzibę w Krakowie.

Read more

Wrzesień 2016

14.09.2016

Pierwsza pilotażowa instalacja zakończona sukcesem!

Read more

Marzec 2017

09.03.2017

System Elmodis zyskuje kapitał i wsparcie biznesowe od trzech globalnych graczy VC: amerykańskiego Intel Capital, holenderskiego SET Ventures i polskiego Innovation Nest.

Read more

Październik 2017

10.10.2017

Otwarcie nowego biura w Krakowie mieszczącego ponad 50 osób. Nowym miejscem pracy specjalistów Elmodis stała się klimatyczna a zarazem przemysłowa dzielnica Krakowa – Zabłocie.

Read more

2018

04.05.2018

Wkrótce kolejne sukcesy i ważne kroki!

Read more