Zobacz demo

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą celem zaprezentowania demo.

Logowanie

Logowanie

Partnerzy

Albeco sp. z o. o. to firma z tradycją i ugruntowaną pozycją na krajowym rynku łożysk. Istnieje od 1989 r. i od samego początku oferuje towary na terenie całego kraju. W ofercie firmy znajdują się m.in. łożyska, prowadnice i inne elementy techniki liniowej, narzędzia, w tym nagrzewnice i ściągacze, a także smary łącznie ponad 40 tysięcy pozycji w magazynie. Do oferty Albeco należą także usługi t.j. diagnostyka maszyn i wynajem narzędzi. Firma posiada kilka oddziałów na terenie Polski m.in. w Katowicach i Olsztynie.

Firma Inter Trade jako Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku. Z małej, lokalnej firmy zmienili się w firmę o ugruntowanej pozycji na rynku, która aktualnie zatrudnia 115 osób i działa na terenie całego kraju. Współpracuje z wieloma światowymi producentami tj. m.in. Bosch Rexroth, SMC, Turck, Asco, Aventics, Parker Hannifin, Habasit, Megadyne, Optobelt, Wika itd. Oprócz dostarczania elementów/produktów niezbędnych do utrzymania ciągłości pracy zakładów produkcyjnych firma stawia na doradztwo techniczne. Pracownicy InterTrade są specjalistami w zakresie m.in. techniki napędowej, hydrauliki, pneumatyki, automatyki, chemii technicznej, przemieszczeń liniowych i w wielu innych tematach.

PONAR Wadowice S.A- Największy polski producent elementów i układów hydrauliki siłowej. Oferuje pełen zakres usług: od projektowania, produkcji, serwisowania, po gotowy produkt. Ponad 50-letnie doświadczenie firmy na rynku hydrauliki siłowej jest atutem we współpracy z Klientem. Dbając o zadowolenie Klientów, firma stale podnosi jakość wyrobów – stawia na rozwój i modernizację, posiada własne Centrum Badawczo-Rozwojowe. Wychodzi naprzeciw potrzebom rynku oferując rozwiązania, które pozwalają stosować wyroby w różnym środowisku, poprawiają wydajność, bezpieczeństwo oraz redukują koszty.